Astronot Willy: Macera Gezegeni

Puan Verin
Film Özeti

Astronot Willy: Macera Gezegeni, uzay yolculuğu esnasında kaybolan Willy’nin ailesiyle tekrar bir araya gelmek için verdiği mücadeleyi konu alıyor.

Orjinal Adı

Terra Willy: Planète inconnue

Film Türü

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni

Eric Tosti

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Temmuz 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Astronot Willy: Macera Gezegeni, uzay yolculuğu esnasında kaybolan Willy’nin ailesiyle tekrar bir araya gelmek için verdiği mücadeleyi konu alıyor. Willy ve ailesi bir uzay gemisinde uzayda seyahat etmektedir. Dünyayı ve arkadaşlarını çok özleyen Willy, geri dönüşe geçtikleri için çok mutludur. Ancak bir meteor yağmuru sırasında uzay gemisinde bir sorun meydana gelir. Bu sorun sonucunda Willy, içinde bulunduğu kapsül ile gemiden ayrılır. Ailesinden ayrı düşen Willy, kendisini birdenbire daha önce keşfedilmemiş, vahşi bir gezegende bulur. Hem gezegene yabancıdır hem de ailesinin yanında olmamasından dolayı çok üzgündür.

Fragman

Astronot Willy: Macera Gezegeni, Terra Willy: Planète inconnue, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın