Ateşle Oynayanlar

Puan Verin
Film Özeti

Ateşle Oynayanlar, genç bir adam ile tanışmasıyla hayatı çok farklı bir yola giren genç bir kadının hikayesine odaklanıyor.

Orjinal Adı

Joueurs, Treat Me Like Fire

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Marie Monge

Film Oyuncuları

Tahar Rahim, Stacy Martin, Bruno Wolkowitch, Karim Leklou, Marie Denarnaud

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ateşle Oynayanlar, genç bir adam ile tanışmasıyla hayatı çok farklı bir yola giren genç bir kadının hikayesine odaklanıyor. Ella, babası Ivo’ya ait olan kafeyi hem işletmekte, hem de burada garsonluk yapmaktadır. Abel adında bir adam ile tanışması ile Ella’nın hayatında çok büyük değişiklikler meydana gelir. Genç kadın, Abel hayatına girdikten sonra tamamen yabancı olduğu bir dünyayla tanışır. Bol heyecan ve bol paranın yön verdiği Paris’in kumar dünyasına adım atan Ella, oynadığı oyundan ve Abel’in karizmatik kişiliğinden fazlasıyla etkilenmeye başlar. Kaçınılmaz olarak kumar dünyasının içine dalan Ella, aşık olduğu adamın kalbini fethetmek için büyük bir oyuna dahil olur. Klişe bir söz olan kumarda kaybeden aşkta kazanır sözü acaba bu film için de geçerli olacak mı?

Fragman

Ateşle Oynayanlar, Joueurs, Treat Me Like Fire, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın