Av – The Hunt

Puan Verin
Film Özeti

Av – The Hunt, birbirini hiç tanımayan on iki yabancı, nerede olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini hiç bilmeden açık havada bir alanda uyanırlar.

Orjinal Adı

The Hunt

Film Türü

Korku, Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Craig Zobel

Film Oyuncuları

Betty Gilpin, Emma Roberts, Hilary Swank, Ethan Suplee, J.C. MacKenzie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Mart 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Av – The Hunt, birbirini hiç tanımayan on iki yabancı, nerede olduklarını ve oraya nasıl geldiklerini hiç bilmeden açık havada bir alanda uyanırlar. Hiç biri çok özel bir amaç için seçilmiş olduklarının farkında değildir. Karanlık bir internet komplo teorisinin gölgesinde, bir grup çok zengin, küresel elit sosyete üyesi eğlence için insan av etkinliği düzenlemektedir. On iki yabancı çok geçmeden bu av partisindeki hedefin kendileri olduğunu anlar. Devasa bir ormanlık alanda kaçarak hayatta kalmaya çalışan on iki kişi ölümcül bir var olma savaşı vermek zorundadır. Fakat avcı konumundaki seçkin zenginlerin dehşet veren planı raydan çıkarılmak üzeredir. Avlananlardan biri durumundaki Crystal, aslında bu tehlikeli oyunu avcılardan daha iyi bilmektedir. Avcıları birer birer ava dönüştüren genç kadın onları tek tek elerken, tüm bu planın arkasındaki gizemli kadına doğru adım adım yaklaşmaktadır.

Fragman

Av – The Hunt, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın