Aya Sihirli Yolculuk Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

9/10 - (1 {Puan})

Uzun zamandır ne zaman vizyona gireceği merakla beklenen Aya Sihirli Yolculuk filmi nihayet sinemaseverlerin beğenisine sunuldu. Gerek filmde rol alan oyuncuları, gerek filmin konusu gerekse kısa süre önce yayınlanan film fragmanı beklentileri yükseltti. Aya Sihirli Yolculuk filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Aya Sihirli Yolculuk filmi ile ilgili yapılan yorumlara bakıldığı zaman gerçekten ilgi çekici bir filmin izleyicileri beklediğini görmekteyiz. Film ile alakalı detaylı bilgiye haberimizin devamında ulaşabilirsiniz.

Aya Sihirli Yolculuk Filmi Türü

Macera, Animasyon, Aile

Aya Sihirli Yolculuk Filmi Vizyon Tarihi

28 Ekim 2022

Aya Sihirli Yolculuk Filmi Oyuncuları

Aya Sihirli Yolculuk Filmi IMDB Puanı

5.0

Aya Sihirli Yolculuk Filmi Konusu

Film, genç Peter’ın kaçırılan kız kardeşini kurtarmak için Ay’a gerçekleştirdiği yolculuğu ve burada yaşadığı maceraları konu ediniyor.

Genç bir çocuk olan Peter, Ay’a doğru sihirli bir yolculuğa çıkmalıdır: Çünkü küçük kardeşi Anne, Ay Adamı tarafından kaçırılmıştır. Fantastik macerasında Peter, Yıldızlı Çayır’a iner ve Uyku Perisi ile tanışır. Uyku Perisi şunu çok iyi bilmektedir: Anne’in nerede olduğunu bulmanın tek yolu, Gece Perisi’nin bulutlar üzerinde bir kalede düzenlenen yemeğine katılmaktır, ancak masada herkese yetecek kadar yer yoktur. Bu yüzden Samanyolu’nda düzenlenen yarışa katılmaları gerekir ve rakipleri Doğa Ruhları; Fırtına Devi, Şimşek Cadısı, Dolu Heri, Yağmurlu Robin ve Ayaz Ana’dır.
daha az göster

Yorum yapın