Ayı Kardeşler: Macera Parkı

Puan Verin
Film Özeti

Terminatör: Kara Kader, Sarah Connor, 29 Ağustos 1997 yılı Mahşer Günü olacak iken onun tarafından engellemesi ve geleceğin değiştirilmesi sayesinde insan ırkı kendine yeni bir yön çizebilmiştir.

Orjinal Adı

Boonie Bears: The Wild Life

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Leon Ding

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

28 Ocak 2022

IMDb Puanı

4.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ayı Kardeşler: Macera Parkı, “Vahşi Yaşam” ziyaretçileri için heyecan verici bir deneyim sunmak için kapılarını açmıştır. Bu deneyim sıradan ziyaretlerden çok daha farklıdır. Konuklara verilen özel bir bileklik sayesinde ziyaretçiler diledikleri hayvanlara dönüşebilmektedir. Vick, hem bu deneyimi yaşamak hem de “Vahşi Yaşam”ın büyük ödüllü düzenlemiş olduğu yarışmaya katılmaya karar verir. Vick, yarışmayı kazanabilmek için Bramble ve Leon isimli gizemli kişiler ile birlik olmuştur. Bu birliktelikten başarı ile çıkarak yarışmayı kazanmayı başarır. Ancak ödül töreni öncesi parkın gizli dosyalarının verilerini kopyalamaya çalışırken yakalanınca işler beklenmedik durumlara dönüşür. Bu arada hayvanlara dönüşen konukların vahşileşmesi ve saldırganlaşması ile durum tehlikeye gitmeye başlamıştır.

Fragman

Ayı Kardeşler: Macera Parkı, Boonie Bears: The Wild Life, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle