Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, Briar ve Bramble kardeşler arkadaşları Vick ile birlikte tarih öncesi çağlarda ilkel zamanlara bir yolculuk yaparlar.

Orjinal Adı

Boonie Bears: Blast Into The Past

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Leon Ding

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Kasım 2019

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, Briar ve Bramble kardeşler arkadaşları Vick ile birlikte tarih öncesi çağlarda ilkel zamanlara bir yolculuk yaparlar. Ekip tarih öncesi dönemleri keşfetmek istemektedir bu nedenle de uzay-zaman sürekliliği arasında oluşan bir boşluk sayesinde tarih öncesi dönemlere giderler. Tarih öncesi döneme giden ekip burada dev kaplumbağalar, yaban domuzları ve sevimli pandalar gibi hem tehlikeli hem de sevimli hayvanlar ile karşılaşırlar.

Ekip tarih öncesi çağlara yaptıkları bu ziyaret ve yaşadıkları maceralar sonrasında geçmiş dönemden kurtulup kendi zamanlarına dönebilecekler mi?

Fragman

Ayı Kardeşler: Zamanda Yolculuk, Boonie Bears: Blast Into The Past, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın