Ayla

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Ayla, 1950 yılında Kore Savaşı için Kore’ye gönderilen birlikte yer alan Süleyman Astsubay, bir çatışma esnasında çalılıklar arasında gizlenmiş, korku içinde küçük bir kız çocuğu bulur.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Can Ulkay

Film Oyuncuları

Toygan Avanoğlu, İsmail Hacıoğlu, Kim Seol, Çetin Tekindor, Ali Atay

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Haziran 2018

IMDb Puanı

8.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ayla, 1950 yılında Kore Savaşı için Kore’ye gönderilen birlikte yer alan Süleyman Astsubay, bir çatışma esnasında çalılıklar arasında gizlenmiş, korku içinde küçük bir kız çocuğu bulur. 5 yaşında olan minik Koreli kız savaşta anne babasını yitirmiştir ve tek başına ne yapacağını bilmez bir haldedir. Süleyman Astsubay hiç düşünmeden minik kızı yanına alır ve birliğine götürür. Ayla ismini verdiği küçük kız kısa sürede birliğin maskotu haline gelir. Süleyman Astsubay ile Ayla bir süre sonra gerçek bir baba-kız gibi olurlar. Fakat görev süresi sona erdiğinde birliğin Türkiye’ye geri dönmesine karar verilir. Ayla’yı burada bırakıp dönmeye yanaşmayan Süleyman Astsubay ne kadar çabalasa da Kore kanunlarını aşamaz. Küçük Ayla’yı geride bırakmak zorunda kalan Süleyman ve bir yetimhaneye yerleştirilen Ayla, vedalaşırken yeniden bir araya gelmeye söz verirler. Aradan geçen yıllar ikiliyi yeniden buluşturacak mıdır?

Fragman

Ayla, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın