Ayrı Dünyalar

Puan Verin
Film Özeti

Ayrı Dünyalar, Yazar Marianne Winckler, yazacağı yeni kitabı karakteri için kendisini karaktere uyarlayan farklı tarzlı bir yazardır.

Orjinal Adı

Ouistreham, Between Two Worlds

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Emmanuel Carrère

Film Oyuncuları

Juliette Binoche, Hélène Lambert, Louise Pociecka, Steve Papagiannis, Aude Ruyter

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Ocak 2022

IMDb Puanı

6.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Ayrı Dünyalar, Yazar Marianne Winckler, yazacağı yeni kitabı karakteri için kendisini karaktere uyarlayan farklı tarzlı bir yazardır. Sosyal adaletsizlik ve gelecek kaygısıyla ilgili hazırlayacağı yeni kitabının yazmaya başlamadan önce planlamak ister. Marianne, yeni kitabında ki karakteri canlandırabilmek için kimliğini gizler ve Fransa’nın kuzeyine gider. Bu bölge de geçimini temizlik işçiliği yaparak sağlayan kadınların arasına karışarak hayatlarını gözlemlemeyi planlamaktadır. Marianne, bu deneyimi ile geçim sıkıntısının insanlar üzerinde ki etkilerini bizzat deneyimleme fırsatı yakalamıştır. Fakat kendisini şaşkına çeviren şey ise geçim sıkıntısı içinde ki kadınlar arasında ki güçlü dayanışma bağıdır. Marianne’ nın gerçek kimliğinin ortaya çıkacak mı? Çünkü kimliği ortaya çıktığın da aralarında ki bu güven ve dayanışma gücü eskisi gibi olabilecekmidir?

Fragman

Ayrı Dünyalar, Ouistreham, Between Two Worlds, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle