Azaim: Cin Mezarlığı

4.2/10 - (12 {Puan})
Film Özeti

Azaim: Cin Mezarlığı, Kadim bir kitapta ki bilgileri kullanarak cinlerle iletişim kuran ve onları kendi çıkarları için kullanan bir köy halkı bu gidişatın değişmesi sonucu başlarına gelenlerle mücadele etmek durumunda kalır.

Film Türü

Korku

Film Yönetmeni

Erdal Şimşek

Film Oyuncuları

Lale Uçak, İbrahim Şentürk, Zeynep Sude Tekin, Cavit Özer, İsmail Şenel

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Nisan 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Azaim: Cin Mezarlığı, Kadim bir kitapta ki bilgileri kullanarak cinlerle iletişim kuran ve onları kendi çıkarları için kullanan bir köy halkı bu gidişatın değişmesi sonucu başlarına gelenlerle mücadele etmek durumunda kalır. Geçmiş de bir dağ köyünde yaşayan ve dünyevi hırsları yüksek bir köy halkı, eski çağlardan kalma Arap bilginine ait bir kitap ele geçirirler. Bu kitabın gizemini çözdüklerin de kitapta ki bilgiler ile cinleri kontrol ederek istediklerini yaptırmaktadırlar. Zenginlerin taleplerini yerine getirerek kendileri de zengin olmaktadır. Ancak hesaba katmadıkları birşey vardır ki, büyünün etkisi geçtikten sonra cinlerin kendilerine musallat olması.

Fragman

Azaim: Cin Mezarlığı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın