Azubel

2/10 - (1 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Azubel, Serkan ve Ece paranormal olayların gerçekleştiği bir evde bulunmakta ve ikilinin evden kurtulma çabalarına yer verilmektedir.

Film Türü Nedir ?

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

Fatih Gülaydın

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mert Uzunmehmet, Önem Pişkin, Alp Taş, Dilan Ural

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Eylül 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Azubel, Serkan ve Ece paranormal olayların gerçekleştiği bir evde bulunmakta ve ikilinin evden kurtulma çabalarına yer verilmektedir.

Serkan bir psikologdur. Teknolojiye ayak uydurmuştur ve seanslarını Youtube üzerinden düzenlemektedir. Serkan doğa üstü olaylara inanmadığını sıklıkla Youtube kanalında dile getirmektedir. Günün birinde takipçilerinden biri ona bir adres verir. Bu adreste bulunan terk edilmiş bir eve giderek burada sıra dışı olayların yaşanmadığını ispatlamasını ister. Serkan yanına nişanlısı Ece’yi de alarak takipçisinin verdiği adresteki terk edilmiş eve gider. Gittikleri bu eski ve harabe evde sıra dışı olaylar gerçekleşmektedir ve eve hapsolurlar. Serkan ve Ece evde yalnız olmadıklarını kısa bir süre içerisinde anlayacaklardır. Evden kurtulabilmeleri için ise insan oğlunun sahip olduğu kibir, açgözlülük, tembellik, oburluk, şehvet, kıskançlık ve öfke gibi bir çok günahı işlemeleri gerekmektedir.

Fragman

Azubel, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle