Baba

8.2/10 - (47 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Baba, Anthony, her ne kadar dışarıdan dinç bir adam gibi görünse de artık yaşının da gereği olarak zihinsel sorunlar yaşamaktadır.

Orjinal Adı

The Father

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Florian Zeller

Film Oyuncuları Kimdir ?

Olivia Colman, Anthony Hopkins, Imogen Poots, Rufus Sewell, Olivia Williams

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Eylül 2021

IMDb Puanı

8.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Baba, Anthony, her ne kadar dışarıdan dinç bir adam gibi görünse de artık yaşının da gereği olarak zihinsel sorunlar yaşamaktadır. Kendisine bakan bakıcıları bir çok defa kovmuştur. Aslında hayata tutunmayı seven birisidir ama huysuzlukları ile de belirgin bir karakter sergilemektedir. Anne, babasını ziyarete geldiğinde artık kendisine bakan kişileri kovmaması konusunda ikna etmek istemektedir. Anne, birlikte olduğu adam ile birlikte şehirden ayrılarak Paris’e yerleşme planları yapmaktadır. Bu nedenle de artık her hafta sonu babasını ziyarete gelemeyecektir. Film bir apartman dairesinde geçmektedir. Anthony, bir yandan artık yaşlandığını kabul etmezken diğer yandan ise bir çok zihinsel karmaşa yaşamakta ve gerçek ile hayal arasında gidip gelmektedir.

Fragman

Baba, The Father, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle