Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon | Netflix

7.8/10 - (42 {Puan})

Netflix’te 9 Şubat 2023 tarihinde gösterime giren animasyon türündeki Babam Bir Ödül Avcısı 1.Sezon izlemek isteyenler dizi ile ilgili geniş bilgiye haberimiz üzerinden ulaşabilirler. Her biri yaklaşık 25 dakika süreye sahip 10 bölümden oluşmaktadır.

İki çocuklu bir baba sıradan bir aile reisi gibi görünmektedir. Ancak gerçekler oldukça farklıdır. Baba, galaksiler arası ödül avcılığı yapmaktadır. Günün birinde çocukları yanlışlıkla onunla birlikte uzaya giderler ve babalarının hayatı ile ilgili gerçekleri öğrenirler. Baba şimdi bir yandan işini yapmak diğer taraftan ise çocuklarına göz kulak olmak zorundadır. Şimdi çocukları ile birlikte uzaylılarla savaşmak, bir çok çatışmaya girmek durumundadır. Bu arada anneleri gerçekleri öğrenmeden ve yokluklarının farkına varmadan da eve dönmek zorundadırlar. Bu arada baba ve oğulları arasındaki bağlarda her macerada giderek daha da güçlenmektedir.

Lisa ve Sean iki kardeştir ve birlikte oldukça eğlenceli vakit geçirmektedirler. Günün birinde işe gitmekte olan babalarının arabasına gizlice binerler. Ancak ikilinin bilmedikleri şey babasının farklı bir hayatı olduğu gerçeğidir. Babaları galaksiler arası bir ödül avcısıdır. Yanlışlıkla babaları ile birlikte uzaya çıkan iki kardeş, babalarının sıkıcı bir işi olduğunu düşünürlerken kendilerini büyük bir maceranın içinde buluverirler. Şimdi babaları ile birlikte uzaylılara ve robotlara karşı savaşmaları gerekmektedir. Bunu yaparken de birbirinden tehlikeli çatışmalara girmek zorundadırlar. Babaları oldukça zorlu bir kaçağı yakalamak için harekete geçerken onlar da babalarına bu konuda yardım ederler ve yaşadıkları her macera onları birbirine daha çok bağlar.

Bu türdeki dizilerden hoşlanan izleyiciler Dizi Haberleri kategorimizde benzer dizilere göz atabilirler. Ayrıca aşağıdaki yapımların da ilginizi çekebileceğini düşünmekteyiz;

You 4. Sezon

Değiş Tokuş 1.Sezon

Infiesto

Denizlerin Kızı

Freeridge 1. Sezon

Film eleştiri | yorumları ile ilgili bilgiler ve vizyona giren yapımlar için sitemiz www.heavytrend.com‘u ziyaret edebilirsiniz.

Yorum yapın