Babamın Kemikleri

Puan Verin
Film Özeti

Babamın Kemikleri, Ömer, yıllar önce yaşadığı utanç dolu bir olayın ardından köyünü terk eder ve yıllar sonra memleketine geri dönüş yapar.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Özkan Çelik

Film Oyuncuları

Goncagül Sunar, Cem Davran, Tanju Tuncel, Ömer Aydede

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Şubat 2019

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Babamın Kemikleri, Ömer, yıllar önce yaşadığı utanç dolu bir olayın ardından köyünü terk eder ve yıllar sonra memleketine geri dönüş yapar. Çocuk yaşlarda ayrıldığı köyüne ne olursa olsun bir daha asla geri dönmeyeceğine dair yemin etmiştir. Kendisine bir aile kurup baba olan Ömer, yaşadığı trajik olayı hiç kimseyle paylaşmaz. Ancak ölüm döşeğinde olan annesinin vasiyeti, Ömer’in hayatını alt üst edecek gibidir. Annesi oğluna, öldüğünde kocasının yanına gömülmek istediğini vasiyet eder. Fakat bunun gerçekleşmesi mümkün değildir, çünkü Ömer köye gitmeyi kabul etmez. Bunun üzerine annesi, Ömer’den kocasının kemiklerini getirmesini ister. Ömer hiç istemeyerek de olsa annesinin vasiyetini yerine getirmek zorunda kalır. Oğlunu da yanına alan Ömer için köye dönmek hayal ettiğinden çok daha zor olacaktır.

Fragman

Babamın Kemikleri, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın