Bad Boys: Her Zaman Çılgın

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bad Boys: Her Zaman Çılgın, aynı zamanda iki iyi dost olan ve narkotikte çalışan iki polis Mike Lowery ve Marcus Burnnet, maceraları konu ediliyor.

Orjinal Adı

Bad Boys for Life

Film Türü Nedir ?

Komedi, Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Adil El Arbi, Bilall Fallah

Film Oyuncuları Kimdir ?

Will Smith, Martin Lawrence, Vanessa Hudgens, Alexander Ludwig, Joe Pantoliano

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Ocak 2020

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bad Boys: Her Zaman Çılgın, aynı zamanda iki iyi dost olan ve narkotikte çalışan iki polis Mike Lowery ve Marcus Burnnet, maceraları konu ediliyor. Mike orta yaş krizine girmiştir ve mesleği bırakarak emekli olmayı düşünmektedir. Marcus onu son bir defa daha birlikte iş yapmaları konusunda ikna eder. İki polis uyuşturucu ile amansız mücadelelerini sürdürmektedir. Bu sefer karşılarına Armando Armas adında bir uyuşturucu baronu çıkar. Armando Armas oldukça dişli bir barondur ve onu yakalamak hiç kolay değildir. Aynı zamanda oldukça acımasız bir kişidir ve kolaylıkla insan öldürebilmektedir.

Bir uyuşturucu baronu olan Armando Armas’ın peşine düşen ikiliyi çok büyük bir macera beklemektedir. Bir yandan iyi bir dost olan Mike ile Marcus diğer taraftan sürekli birbirleri ile atışmaktadır ve filmi eğlenceli hale getiren de ikilinin aralarındaki laf savaşlarıdır.

Fragman

Bad Boys: Her Zaman Çılgın, Bad Boys for Life, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın