Bağcık

Puan Verin
Film Özeti

Bağcık, anne babalarının ölümü sonrası hayata tutunmaya çalışan iki kız kardeşin hikayesini drama türünde sinemaseverlerin beğenisine sunuyor.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Görkem Yeltan

Film Oyuncuları

Kaan Çakır, Pınar Tuncegil, Alin Yeltan, Derin Yeltan, Ali Altuğ

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Haziran 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bağcık, anne babalarının ölümü sonrası hayata tutunmaya çalışan iki kız kardeşin hikayesini drama türünde sinemaseverlerin beğenisine sunuyor. Kız kardeşler , anne ve babalarının ölümünün ardından bir başlarına kalmıştır. Tam da bu sırada anneanneleri Kanada’ya yerleşir ve bu durum her şeyi çok daha zorlaştırır. Kardeşler, çareyi kısa bir süreliğine amcalarının evinde kalmak için Bodrum’a gitmekte bulur. Amcaları, yeğenleri geldikten sonra onlara bakması için bir pilates hocası tutar. Bir süre sonra ise, amcaları ile pilates hocası arasında duygusal bir yakınlaşma oluşmaya başlar. İki kardeş, buradaki yeni hayatlarından oldukça memnundur ve bu yüzden anneannelerinin yanına yerleşmek için Kanada’ya gitmek istemezler. Aslında amcaları engelli olduğu için, ilk başlarda yeğenlerinin yanında kalmasını pek istemez. Tam fikrini değiştirmişken, sevdiği kadının gizlediği sırlar olduğunu fark eder ve her şey alt üst olur. Kızlar amcalarının yanında kalmaya devam edebilecek midir?

Fragman

Bağcık, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın