Bal Kaymak

Puan Verin
Film Özeti

Bal Kaymak, Küçücük boyuna koca bir yürek sığdıran Bade’ nin hikayesi anlatılmaktadır. Bade, dünyanın en iyi balını üreten bir o kadar da aksi mi aksi dedesi ve yine onun yanı sıra dünyanın en iyi kaymağını üreten ninesi arasında kalmıştır.

Film Türü

Aile – Komedi

Film Yönetmeni

Onur Tan

Film Oyuncuları

Tarık Ünlüoğlu, Beren Gökyıldız, Sabina Toziya

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Mayıs 2018

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Küçücük boyuna koca bir yürek sığdıran Bade’ nin hikayesi anlatılmaktadır. Bade, dünyanın en iyi balını üreten bir o kadar da aksi mi aksi dedesi ve yine onun yanı sıra dünyanın en iyi kaymağını üreten ninesi arasında kalmıştır. Dedesi ve ninesi birbirlerine küslerdir ve onları barıştırmanın yollarını aramaktadır.

Çalışkan arılarıyla ve kocaman köpeğiyle dünyanın en iyi balını üreten aksi, huysuz, geçimsiz, sert bir dede ve sevimli keçileri ve oğlaklarıyla dünyanın en iyi kaymağını yapan inatçı, kızgın, küsmüş bir nine arasında kendisine kalacak sıcak bir yuva bulamayan, sevgiye, meleklere ve iyiliğe inanan bir küçük kız çocuğu. Dede ile nine arasında esen sert rüzgarlara direnen küçük kız ile kendisi kadar küçük ama zekası, kuvveti ve çalışkanlığıyla yaylada haklı bir ün kazanmış arkadaşı Ömer, izleyicisini yepyeni bir masala ve maceraya uzakta kalmış çocukluk yıllarına yolculuğa çıkaracaklar.

Fragman

Bal Kaymak, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın