Balon Pilotları

Puan Verin
Film Özeti

Balon Pilotları, 1862 yılında bir bilim insanı olan James Glaisher ile balon pilotu Amelia Wren, daha önce hiç yapılmamış balonla macera dolu bir arayışa çıkar.

Orjinal Adı

The Aeronauts

Film Türü

Macera, Biyografi, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni

Tom Harper

Film Oyuncuları

Felicity Jones, Eddie Redmayne, Himesh Patel, Anne Reid, Phoebe Fox

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Aralık 2019

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Balon Pilotları, 1862 yılında bir bilim insanı olan James Glaisher ile balon pilotu Amelia Wren, daha önce hiç yapılmamışı başarabilmek için balonla macera dolu bir arayışa çıkar. Amaçları gökyüzünün sırlarını keşfetmek olan bu ikili sıcak hava balonu ile gökyüzünün daha önce hiç keşfedilmemiş özelliklerini görebilmek ve incelemek üzere yolculuklarına başlarlar. Atmosferin tabakaları arasında balonla gezinirlerken daha önce kimsenin başaramadığı bir yüksekliğe erişirler.

Ancak atmosferde eriştikleri bu noktada keşif yapmanın yanında onları artık zorlu bir hayatta kalma savaşı beklemektedir.

Fragman

Balon Pilotları, The Aeronauts, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın