Barbarian (2022) Disney +

7.5/10 - (100 {Puan})

Barbarian filmi, Disney + dijital platformunda gösterime giren Gizem – GerilimKorku türündeki bir yapımdır. 1 saat 42 dakika süreye sahip olan film, 18 yaş ve üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Filmde genç bir kadın Detroit şehrinde iş görüşmesine gelir. Geceyi geçirmek için burada bir ev kiralar. Gecenin ilerleyen saatlerinde kiraladığı eve geldiği zaman rezervasyonun başka birisine daha yapıldığını görür. Kiraladığı evde garip bir adam kalmaktadır. Saat geç olduğundan ve o saatte kalacak yer bulmak imkansız olduğu için her ne kadar yanlış olduğunu bilse de evde adam ile birlikte kalmaya karar verir. Ancak saatler ilerlediğinde yanlış bir karar verdiğini korkunç bir şekilde öğrenecektir.

Barbarian Film Konusu | Özeti Nedir ?

Detroit şehrinde yapacağı iş görüşmesi için tek gecelik bir ev rezervasyonu yapan genç kadın, gece geç saatlerde kiraladığı eve gelince beklenmedik bir sürpriz ile karşılaşır. Ev aynı zamanda başka birisine daha kiralanmıştır. Evin kapısını açan erkek garip birisidir ama kadının başka yer bulma şansı da yoktur. Bu nedenle evde geceyi geçirmeye karar verir. Ama bunun büyük bir hata olduğunu anlaması çok da uzun zaman almayacaktır.

Barbarian Film Türü Nedir ?

Gizem – Gerilim – Korku

Barbarian Film Oyuncuları Kimdir ?

Georgina Campbell, Bill Skarsgård, Justin Long

Barbarian Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

1 Saat 42 Dakika

Barbarian Filmi Nasıl ve Nerede İzlerim ?

Film Disney+ dijital platformunda yayınlanmaktadır.

Yorum yapın