Barbarları Beklerken

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Barbarları Beklerken, oldukça geniş topraklara sahip bir imparatorluğun oldukça uzak bir bölgesinde yaşamakta olan barbarların isyan çıkaracağı haberi alınır.

Orjinal Adı

Waiting for the Barbarians

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ciro Guerra

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mark Rylance, Johnny Depp, Robert Pattinson, Gana Bayarsaikhan, Greta Scacchi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

9 Ekim 2020

IMDb Puanı

5.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Barbarları Beklerken, oldukça geniş topraklara sahip bir imparatorluğun oldukça uzak bir bölgesinde yaşamakta olan barbarların isyan çıkaracağı haberi alınır. Haberin alınması üzerine bu bölgeye acımasızlığı ile ün yapan bir komutan ve askerleri gönderilir. Bu olay nedeniyle uzun zamandır kalede komutanlık yapan sulh hakiminin otoritesini sarsmıştır. İsyan olayı nedeniyle yerlilere karşı büyük bir güç ve zorbalık uygulanır. Komutan ve askerleri bir görev için kaleden ayrıldıklarında onların yerine başka bir birlik görevlendirilir. Birliğin başında henüz genç bir komutan olan Mandel bulunmaktadır. Kalenin tüm yetkilerini eline alan Mandel’in otorite sağlaması hiç kolay olmayacaktır.

Fragman

Barbarları Beklerken, Waiting for the Barbarians, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın