Batman: Soul of the Dragon

Puan Verin

Bu yıl içerisinde vizyona gireceği duyurulan Batman: Soul of the Dragon filmi nihayet gösterime girdi ve birçok sinema salonunda yayınlanmaya başladı. Öncelikle ilgi çekici konusu ve oyuncu kadrosu ile dikkatleri üzerine çeken Batman: Soul of the Dragon filmi yayınlanan fragmanı ile izleyicilerin film ile ilgili beklentilerini bir üst seviyeye taşıdı. Batman: Soul of the Dragon filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, oyuncuları ve fragmanı ile birlikte birçok ilgi çekici detaya haberimizde yer verilmiştir.

Film Özeti Nedir ?

Batman: Soul of the Dragon; Batman serisinin animasyon türün de kurgulanmış versiyonu ile izleyici ile buluşturuldu.

Film Türü Nedir ?

Animasyon, Fantastik, Aksiyon, Macera

Film Yönetmeni Kimdir ?

Sam Liu

Film Oyuncuları Kimdir ?

David Giuntoli, Mark Dacascos, Michael Jai White

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Ocak 2021

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Batman: Soul of the Dragon; Batman serisinin animasyon türün de kurgulanmış versiyonu ile izleyici ile buluşturuldu. Geçmişinden gelen büyük bir tehlike Batman’ i ölümcül bir sorunla baş başa bırakmıştır. Dünyayı tehdit eden yeni serüven de Batman’ e dünyaca ünlü dövüş sanatçıları Richard Dragon, Ben Turner, Lady Shiva ve akıl hocaları O-Sensei macera dolu bir serüvene yelken açarlar.

Fragman

Batman: Soul of the Dragon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle