Battle: Freestyle

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Battle: Freestyle, Oslo’da tek odalı küçük bir dairede yaşayan Amalie ve erkek arkadaşı Mikael, sokak dansı alanında uluslararası başarıya ulaşmanın hayalini kurmaktadır.

Film Türü Nedir ?

Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ingvild Søderlind

Film Oyuncuları Kimdir ?

Lisa Teige,Fabian Svegaard Tapia,Ellen Dorrit Petersen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

1 Nisan 2022

IMDb Puanı

4.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Battle: Freestyle, Oslo’da tek odalı küçük bir dairede yaşayan Amalie ve erkek arkadaşı Mikael, sokak dansı alanında uluslararası başarıya ulaşmanın hayalini kurmaktadır. Dans ekipleri “Illicit”in Paris’teki ünlü bir dans yarışmasına seçilmesiyle, aradıkları fırsatı nihayet yakalarlar ama Paris’te işler rayından çıkmaya başlar. Ekip, dans figürlerini yenilemedikleri takdirde hiçbir şansları olmadığını fark eder. Paris’te yaşayan ve bir bale okulu işleten, uzun zamandır görüşmediği annesini bulmaya çalışan Amalie’nin ise dikkati dağılır.

Ekibin yeni figürlerini beceremeyen Amalie’nin sahnedeki konumu riske girerken ekiptekilerin arasında gerilim tırmanır. Onlarla yaşadığı yüzleşmenin ardından yıkıcı gerçeğin farkına varan Amalie, artık ekibin bir parçası olmadığını anlar. Fakat annesini aramayı sürdürürken karşısına çıkan bir yeraltı dans kulübü, Amalie’nin kendini özgür hissetmesini sağlar ve dans tutkusunu yeniden ateşler. Mikael’e olan aşkı, kayıp annesine duyduğu özlem ve dans tutkusu arasında bir seçim yapmak zorunda kalan Amalie, acaba hangisini seçecek?

Fragman


Battle: Freestyle, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın