Baturalp

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Baturalp, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı küçük bir mahallede yaşayan enn yakın arkadaşı Mahmut ile birlikte bir kahve işletmektedir.

Film Türü Nedir ?

Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Gökhan Aksu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Gürkan Arıkboğa, Yakup Yavru, Erdem Çömlek, Oğuz Serin

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Eylül 2021

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Baturalp, hemen hemen herkesin birbirini tanıdığı küçük bir mahallede yaşayan enn yakın arkadaşı Mahmut ile birlikte bir kahve işletmektedir. Günlerden bir gün akşam kahveyi kapatırlar ve Mahmut ile birlikte mahallede ilerlerken bir silah sesi ile irkilirler. Sesin geldiği yöne doğru baktıklarında iki kişinin hızla bir araçtan indiklerini ve bölgeden uzaklaştıklarını görürler. Hemen aracın yanına giderler ve araç içerisinde birinin öldüğünü görürler. Ölen adamın yanındaki koltukta siyah renkli bir çanta görürler. Bu çantayı alarak araçtan uzaklaşırlar. Ancak izlendiklerinin farkında değillerdir. Kendilerini iki mafya elemanı evlerine kadar takip etmektedir.

Fragman

Baturalp, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle