Bay Link: Kayıp Efsane

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bay Link: Kayıp Efsane, Chris Butler’ın yazıp yönettiği filmde uzun süredir akrabalarını göremeyen onlardan haber alamadığı için yakınlarını arayan Mr.Link’in hikayesini konu almakta.

Orjinal Adı

Missing Link

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Animasyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Chris Butler

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ekim 2020

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Chris Butler’ın yazıp yönettiği filmde uzun süredir akrabalarını göremeyen onlardan haber alamadığı için yakınlarını arayan Mr.Link’in hikayesini konu almakta. Mr Link’e bu macerasında kaşif olan Sir Lionel Frost ve bir maceraperest olan Adelina Fortnight eşlik ediyor.

Bay Link çok özel bir adamdır. Bu 2,5 metre boyunda, 286 kiloluk adamın vücudu da tüylerle kaplıdır. Onu bu kadar farklı kılan şeyse genlerinde yatmaktadır. Bay Link, insanın yaşayan soyunun ilkel köklerinin son örneğidir. Komikliği ve tatllılığıyla dünyanın en sevimli efsanesi olmaya aday olan Bay Link’in soyu hızla tükenmiştir. Artık evrim ilerlemiştir ve insanlığın görünüşü Bay Link’inkinden farklıdır. Yalnız ve üzgün olan Bay Link artık çevresinde kimseyi bulamamaktadır.

Kuzeybatı Pasifik’te yalnız yaşamaktan bıkan Bay Link, efsanevi Shangri-La vadisinde olduğu söylenen, uzun süredir kayıp olan akrabalarını bulmak için yolculuğa atılır. Bu yolculuk için de dünyanın en önemli mitolojik varlıklar dedektifi Sir Lionel Frost ve bölgenin bilinen tek haritasına sahip olan Adelina Fortnight ile işbirliği yapar. Bay Link’e eşlik eden kaşifler, yeni arkadaşlarına yardım etmek için dünyanın uzak yerlerine seyahat ederken, üçlü de birlikte hiç beklemedikleri maceralara atılacaklardır…

Fragman

Bay Link: Kayıp Efsane, Missing Link, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın