Bayala – Periler Ülkesi

Puan Verin
Film Özeti

Bayala – Periler Ülkesi, Bayala’yı kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Prenses Surah ve arkadaşlarının öyküsünü beyaz perdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Bayala

Film Türü

Macera, Animasyon, Fantastik

Film Yönetmeni

Aina Järvine, Federico Milella

Film Oyuncuları

Marc Thompson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ağustos 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bayala – Periler Ülkesi, Bayala’yı kurtarmak için zorlu bir maceraya atılan Prenses Surah ve arkadaşlarının öyküsünü beyaz perdeye aktarıyor. Ejderhaların yok oluşu ile beraber sihir de ortadan kaybolmuştur. Fakat Sunelf Marween’in günün birinde terk edilmiş bir ejderha yumurtası bulması, büyük bir sevinç ve umut yaratır. Eğer ejderhalar Bayala’da yeniden var olurlarsa, şehri ele geçirmiş olan elfler uzaklaşmak zorunda kalacak ve bu da Bayala’nın kurtuluşu olacaktır. Prenses Surah ve onun arkadaşları Bayala’yı kurtarabilme umuduyla, elfleri Ejderha Dağları’na götürmek için birlikte heyecan ve macera dolu bir yolculuğa çıkar.

Fragman

Bayala – Periler Ülkesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın