Bayrak 2

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bayrak 2, Dünyayı yönetmekte ve şekillendirmekte olan ailelerin peşine düşen Kurt, güç ve para hırsı nedeniyle konseye ihanet eder.

Film Türü

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni

Serkan Tuğcu

Film Oyuncuları

Tufan Gören, Ferdi Gülcü, Mustafa Gültekin, Latif Akgün

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Aralık 2019

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bayrak 2, Dünyayı yönetmekte ve şekillendirmekte olan ailelerin peşine düşen Kurt, güç ve para hırsı nedeniyle konseye ihanet eder. Lord ile Kurt yakınlaşmıştır ve bu yakınlaşma Bayrak Konseyi için büyük bir tehlike arz etmektedir. Kurt, Lord’un yardıma ihtiyaç duyduğu bir zamanda onun yardımına koşar ve bu hareketi ile Lord’un güvenini kazanır ve masaya oturma hakkını elde eder. Demir ekibinden ayrılmıştır ve birim komutanları ile yoluna devam etmektedir Kurt’un evine giren Demir burada çok önemli bir belgeyi keşfeder ve bu belge sayesinde çok önemli bir tehlike erkenden engellenir.
Kurt için tüm olaylar gayet yerinde gitmektedir ta ki Derim ve arkadaşlarının beklenmedik hamlesi Kurt’u Lord’un gözünden düşürdüğü gibi bir de onu hedef haline getirecektir.

Fragman

Bayrak 2, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın