Bebeğin Laneti

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bebeğin Laneti, bir anne ile kızının başından geçen, evde buldukları bir oyuncak bebeğin neden olduğu tuhaf olayları beyazperdeye aktarıyor.

Orjinal Adı

Curse of the Witch’s Doll

Film Türü

Korku, Gerilim

Film Yönetmeni

Lawrence Fowler

Film Oyuncuları

Helen Crevel, Philip Ridout, Layla Watts, Neil Hobbs

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Temmuz 2019

IMDb Puanı

3.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bebeğin Laneti, bir anne ile kızının başından geçen, evde buldukları bir oyuncak bebeğin neden olduğu tuhaf olayları beyazperdeye aktarıyor. Adaline ve kızı Chloe, İkinci Dünya Savaşı’nın neden olduğu kaosu geride bırakıp şehirden uzakta sakin bir köye taşınır. Genç kadının kocası savaştadır ve onu arkada bırakmış olmak anne kız için büyük bir travma oluşturur. Ormanın içinde bir hayli büyük bir konağa taşınan anne kız, bir süre sonra bir dizi esrarengiz olaylar yaşamaya başlar. Ormanda yürüyüş yaptıkları bir gün, Chloe aniden kaybolur ve olaylar iyice karmaşık bir hal alır. Yaşananları anlamlandırmaya çalışan Adaline, zaman geçtikçe olayların evde buldukları oyuncak bir bebek ile ilgisi olabileceğini düşünmeye başlar.

Oyuncak bebeğin gerçek sahibinin cadılar olduğuna dair bir efsane duyan Adaline, kızını bu cadıların kaçırdığına inanmaya başlar. Genç kadın, çocuğunu kurtarmak için bazı gerçeklerle yüzleşmek durumundadır.

Fragman

Bebeğin Laneti, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın