Bebek Servisi Filmi (2022) | Konusu – Oyuncuları – Fragmanı İzle

Puan Verin

Vizyona gireceği gün izleyiciler tarafından dört gözle beklenen filmlerden birisi olan Bebek Servisi filmi ile alakalı detaylı bilgiyi haberimizde sizlerin beğenisine sunulmaktadır. Bebek Servisi filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin sinemada gösterime girmesini bekleyen, filme bilet almak için sabırsızlanan sinemaseverler için Bebek Servisi filmi ile ilgili kısa kısa bilgiler vereceğiz. Aşağıdaki yazımız içerisinde Bebek Servisi filminin konusunun yanında, başrol oyuncularını, filmin yönetmen koltuğunda oturan ismi ve film için bugüne kadar yayınlanan teaserları bulabileceksiniz.

Bebek Servisi Filmi Türü

Dram

Bebek Servisi Filmi Vizyon Tarihi

28 Ekim 2022

Bebek Servisi Filmi Oyuncuları

Kang-ho Song, Dong-Won Gang, Bae Doona

Bebek Servisi Filmi IMDB Puanı

7.1

Bebek Servisi Filmi Konusu

Hirokazu Koreeda imzalı Broker,  insanların anonim bir şekilde çocuklarını terk ettikleri bir tesiste çalışan Dongsu ile maddi olarak sıkıntıda olan Sanghyeon’un, buraya bırakılan bir bebeği yüksek bir meblağa satmak için çalmasıyla gelişen olayları anlatıyor.

Sanghyeon borçlarla boğuşurken Dongsu insanların anonim bir şekilde çocuklarını terk ettikleri bir tesiste çalışmaktadır. Yağmurlu bir günde terk edilen Woosung adında bir bebeği iyi bir fiyata satmak için çalarlar. Tüm bunlar olurken, dedektifler onları iş üstünde yakalamak için izlemektedir.

Yorum yapın