Bedrana

6/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bedrana, Güneydoğu Anadolu Bölgesi insanların ve toprak ilişkisinin konu edilmiştir. Töre dönemlerinin baskın olduğu yıllar da Bedrana ve Davut’un birbirlerini sevmektedir ancak töre onların birlikte olmalarına müsaade etmemektedir.

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Süreyya Duru

Film Oyuncuları

Aytaç Arman, Perihan Savaş, Tuncer Necmioğlu

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Ocak 2018

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Güneydoğu Anadolu Bölgesi insanların ve toprak ilişkisinin konu edilmiştir. Töre dönemlerinin baskın olduğu yıllar da Bedrana ve Davut’un birbirlerini sevmektedir ancak töre onların birlikte olmalarına müsaade etmemektedir. Bedrana ve Davut ise aşkları peşinden tüm zorluklarla mücadele etmeye çalışır.

Çareyi kaçmakta bulan çift ne yazık ki köylülerin peşlerini bırakmalarını başaramazlar. Ağa’ ya sığınarak ondan yardım isterler ve ağa onları evlendirir. Ancak Ağa yaptığı iyiliği karşılıksız yapmamıştır. Planı ise Davut’ u kaçakçılık işlerini yaptırmaktır. Davut çaresiz bunu kabul eder. Davut’ un yokluğunu fırsat bilen çoban ise Bedrana’ yı kaçırır. Bu olay köylülerin gözünde namus meselesidir. Bedrana ölmeli ve Davut namusunu temizlemelidir.

Fragman

Bedrana, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın