Bekçi

Puan Verin
Film Özeti

Bekçi izle, kasabanın mezarlığında bekçilik yapan Salih, ilerleyen yaşına rağmen her gün işten eve iki kilometrelik yolu gidip gelmektedir.

Film Türü

Komedi, Fantastik, Dram

Film Yönetmeni

Durmuş Akbulut

Film Oyuncuları

Turan Özdemir, Koray Ergün, Serhan Süsler, Uğur Karabulut, Engin Çelik

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bekçi izle, kasabanın mezarlığında bekçilik yapan Salih, ilerleyen yaşına rağmen her gün işten eve iki kilometrelik yolu gidip gelmektedir. Basit rutinlerden oluşan Salih’in hayatı, her akşamüstü bekçi kulübesine gelip, sabahları da gün doğumuna yakın geri dönmekten ibarettir. Kendi halinde son derece basit bir yaşantısı olan Salih, yaptığı işin bir getirisi olarak zaman içinde gerçek dünyadan kopmaya başlar. Kulübeye gidip gelirken kasaba yolunda başına gelenler, gece kulübeye gelen adamlar ve geceleri rüyasına giren genç kız, Salih’in psikolojisinin bir hayli bozulmasına neden olur. Zamanla paranoyak belirtiler göstermeye de başlayan Salih, artık gerçekle hayali birbirinden ayırt edemeyecek duruma gelir.

Fragman

Bekçi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın