Belalı Karakol

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Belalı Karakol, profesyonel bir katil, akıllı çaylak polis, iki yüzlü bir dolandırıcı ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan psikopat tetikçi arasında yaşananları konu ediniyor.

Orjinal Adı

Copshop

Film Türü Nedir ?

Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Joe Carnahan

Film Oyuncuları Kimdir ?

Gerard Butler, Frank Grillo, Toby Huss, Alexis Louder

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

17 Eylül 2021

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Belalı Karakol, Amerika’nın küçük bir kasabasında geçen filmde Bob Viddick profesyonel bir katildir. Çaylak bir kadın polis ile sığınacak herhangi bir yeri olmayan dolandırıcı arasında nefesleri kesen bir çatışma yaşanmaktadır. Teddy Murretto hayli uyanık bir dolandırıcıdır. Oldukça profesyonel bir katil olan Bob Viddick’den kaçmaktadır. Sığınabileceği güvenli bir yer aramaktadır. Bunun için de küçük bir kasabada bulunan polis karakolunu gözüne kestirir. Ancak kasabaya geldiğinde kendisini çok büyük bir sürpriz beklemektedir. Artık yaşananlar bir ölüm kalım savaşı halini almıştır. Aksiyon türündeki filmi izlerken oldukça heyecanlı dakikalara hazır olun.

Fragman

Belalı Karakol, Copshop, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle