Ben Böyle Şansın

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ben Böyle Şansın, Hikmet ve Salim, iki yakın arkadaş olmanın yanında işleri hiç rayına oturmamaktadır. Salim uzun bir süre boyunca bir şirkette stajyer olarak çalışmıştır.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Gençlik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Samet Çakırtaş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Özgür Esat Şentürk, Umut Oğmen, Zeliha Çakırtaş, Akın Ayvaz, İlknur Aygün

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Eylül 2020

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ben Böyle Şansın, Hikmet ve Salim, iki yakın arkadaş olmanın yanında işleri hiç rayına oturmamaktadır. Salim uzun bir süre boyunca bir şirkette stajyer olarak çalışmıştır. Nihayet uzun zamandır beklediği terfiyi alarak yönetici olur. Ama tam yönetici olduğu gün şirket iflasını açıklar ve Salim büyük bir borcun altında kalır. Diğer yandan Hikmet uzun süredir sevdalı olduğu Yağmur’a aşkını itiraf etmek için uzun zamandır beklemektedir. Yağmur’un hayatını kurtaran Hikmet bu esnada bir gurup gençten dayak yer ve rezil olur. İki arkadaş başlarına gelen şanssızlıklar nedeniyle yaşamlarına son vermeye karar verirler. Ama bu kararlarını yerine getirirken birbirinden komik olaylar başına gelecektir.

Fragman

Ben Böyle Şansın, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın