Ben Bu Boşluğu Nasıl 1. Bölüm Yayınlandı | BluTV izle

8.2/10 - (100 {Puan})

BluTV dijital platformunda 18 Ocak 2023 tarihinde yayınlanmaya başlayan dram türünde bir dizi olan Ben Bu Boşluğu Nasıl 1. sezon 1. bölüm izlemek isteyenler dizi ile ilgili geniş bilgiye yazımız içerisinde ulaşabilirler. Baş rollerinde Tardu Flordun, Cavit Çetin Güner, Merve Nur Bengi, Eylül Ersöz, Sevi Akarsu, Ozan Çelik gibi isimlerin yer aldığı dizide Derin isminde 27 yaşında bir kadın dizinin ana merkezinde yer alıyor. Babasını kaybettiği gün bir adama aşık olan genç kadın aynı zamanda yazarlık yapmakta.

Ben Bu Boşluğu Nasıl dizi konusuna değinecek olursak; 27 yaşında genç bir kadın olan Derin, babasını kaybetmiştir. Bu her ne kadar tüm çocukların başına gelen bir olay olsa da oldukça derin izler bırakan bir gerçektir. Derin babasını kaybettiği gün bir adama aşık olur. Yazarlık yapmakta olan Derin, bu yaşadığı olay ile ilgili bir kitap yazmaya başlar. Derin bir yandan kitabını yazmakta diğer yandan ise yeni kaybettiği babasının üzüntüsünü ve bıraktığı yaraları geride bırakmak için çaba göstermektedir.

Ben Bu Boşluğu Nasıl Oyuncuları | Oyuncu kadrosunda; Tardu Flordun, Cavit Çetin Güner, Merve Nur Bengi, Eylül Ersöz, Sevi Akarsu, Ozan Çelik yer almaktadır.

Ben Bu Boşluğu Nasıl dizisi yorumlarınız ve incelemeleriniz için dilerseniz sizlerde görüşlerinizi yorum yaparak iletebilir, okuyucularımız ile paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın