Ben Çağırmadım

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Ben Çağırmadım – Blithe Spirit, bir yanlışlık sonucu ölen karısının ruhunun gelmesi ile kendisini karmaşık olayların içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor.

Orjinal Adı

Blithe Spirit

Film Türü Nedir ?

Komedi, Fantastik, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Edward Hall

Film Oyuncuları Kimdir ?

Dan Stevens, Isla Fisher, Leslie Mann, Judi Dench, Emilia Fox

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Ekim 2020

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Ben Çağırmadım – Blithe Spirit, bir yanlışlık sonucu ölen karısının ruhunun gelmesi ile kendisini karmaşık olayların içinde bulan bir adamın hikayesini konu ediyor. Çok satan suç romanlarının yazarı olan Charles, yeni kitabını yazmak için epey zorlanır. Bu süreçte Charles’ın ikinci eşi Ruth, Hollywood’a gitme hayalini gerçekleştirme umuduyla kocasının kitabına odaklanması için elinden geleni yapar. Ümitsizce ilham arayışında olan adam, bu sırada spiritüel olaylarla ilgili şovunu izlediği Madame Arcat’ı evine davet eder. Evde bir seans düzenleyen Madame Arcat, yanlışlıka Charles’ın ölen ilk karsının ruhunu çağırır. Ölen karısını sadece kendisi görebilen Charles için işler içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Fragman

Ben Çağırmadım, Blithe Spirit, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle