Benden Ne Olur ?

Puan Verin
Film Özeti

Benden Ne Olur ? Sertab Bal, çevresinde bulunan insanların beklentilerini henüz karşılayamamış olan bir kadındır. Çevresindeki insanlar onun hayatını bir düzene sokmasını beklemektedirler.

Film Türü

Romantik, Komedi

Film Yönetmeni

Murat Şenöy

Film Oyuncuları

Hazal Kaya, Onur Tuna, Enis Arıkan, Elçin Afacan, Cem Belevi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Ocak 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Sertab Bal, çevresinde bulunan insanların beklentilerini henüz karşılayamamış olan bir kadındır. Çevresindeki insanlar onun hayatını bir düzene sokmasını beklemektedirler. Sertab, yapmak istedikleri ile ilgili sürekli olarak fikir değiştiren bir karakterdir. Kimlik arayışını henüz tamamlayamamıştır. Sertab günün birinde ablası Harika’nın evini yanlışlıkla yakar. Bu yangın sebebiyle evsiz ve parasız kalır. Ablası Harika ona senden hiçbir şey olmaz dediği zaman ise büyük bir kırılma yaşar. Ablasının bu sözleri onu derinden sarsmıştır. Kendi kendine bir söz verir ve insanlara kendisinden neler olabileceğini göstermeye karar verir ve bu konuda kendine söz verir. Sertab kendine düzenli bir yeni hayat kurmaya karar verir ancak bu planları ünlü oyuncu Serdar ile tanışınca alt üst olacaktır.

Fragman

Benden Ne Olur ?, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle