Beni Sevenler Listesi

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Beni Sevenler Listesi, genç bir adam hayatında artık kimsenin kendisini sevmeyeceğine dair paranoyalara kapılmasının hikayesi konu alınıyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Emre Erdoğdu

Film Oyuncuları Kimdir ?

Halil Babür, Hayal Köseoğlu, Ahmet Rıfat Şungar, Sermet Yeşil, Nazlı Bulum

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.8

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Beni Sevenler Listesi, genç bir adam hayatında artık kimsenin kendisini sevmeyeceğine dair paranoyalara kapılmasının hikayesi konu alınıyor. Cihangir’ de ki bir çok ünlünün tedarikçisi olan Yılmaz, yaşadığı Bağcılar ile işlerini yürüttüğü Cihangir arasında ki farklı yaşam ve kültürler arasında ikilem yaşamaya başlamıştır. Bu yaşadıkları hayatında onu farklı psikolojik sorunlar yaşatmaya başlamıştır. Yaptığı işten dolayı bir çok ünlü ile dostluğu olan Yılmaz’ ın hayatta ki tek tesellisi onları mutlu ediyor olmasıdır. Yaptığı işin illegal bir iş olmasından dolayı dostluklarının geçici olduğu düşüncesi içindedir. Gün gelir büyük bir uyuşturucu operasyonu ile artık satacak mal bulamamaya başlamıştır. Artık bu durumdan dolayı kendisini kimsenin sevmeyeceğini düşünerek bir paranoya içinde kısılıp kalmıştır.

Fragman

Beni Sevenler Listesi, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın