Bergman Adası

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bergman Adası, yeni filmleri için senaryo hazırlamak için kimsenin yaşamadığı tropikal bir adayı tercih ederler.

Orjinal Adı

Bergman Island

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mia Hansen-Løve

Film Oyuncuları Kimdir ?

Tim Roth, Mia Wasikowska, Vicky Krieps, Anders Danielsen Lie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bergman Island, yeni filmleri için senaryo hazırlamak için kimsenin yaşamadığı tropikal bir adayı tercih ederler. Ingmar Bergman’a ilham verici olması için seçtikleri bu ada da sessizliği ve gizemi ilham vericidir. Başlangıçta herşey yolun da gider. Yaz boyunca bu adada tek başlarına kalarak harika bir senaryo çıkartmayı planlamışlardır. Ancak olaylar bekledikleri gibi gitmez. Zaman geçtikçe ada yaşamı ikiliyi gerçek hayattan uzaklaştırmaktadır. Geçen süreçte artık gerçek ve hayali birbirine karıştırmaya başlamışlardır.

Bergman Adası, bu tropikal ada da tek başlarına harika bir çalışma ortamı hayalleri git gide çifti bir çıkmaz içine sürüklemeye başlamıştır. Yaz sonuna kadar normal yaşamlarını sürdürüp senaryolarını tamamlamayı başarabilecekler mi?

Fragman

Bergman Adası, Bergman Island, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle