Beyaz Balina

Puan Verin
Film Özeti

Beyaz Balina, Anadolu’nun ücra bir köşesinde yer alan bir köyde yolları kesişen Ali ve Vahap adındaki iki çocuğun yaşadıklarını beyaz perdeye aktarıyor.

Film Türü

Aile, Dram

Film Yönetmeni

A. Uygur Öztürk

Film Oyuncuları

Burak Çimen, Efe Karaman, Kaan Ürkmez, Güneş Sayın, Çiçek Acar

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Mart 2017

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Anadolu’nun ücra bir köşesinde yer alan bir köyde yolları kesişen Ali ve Vahap adındaki iki çocuğun yaşadıklarını beyaz perdeye aktarıyor. Ali büyük şehirde doğup büyümüş bir çocuktur. Anne ve babasını kaybetmesinin ardından dedesinin yanında kalmak için köye gelir. Şehirde büyümüş bir çocuk olarak, köy yaşantısına ayak uydurması hiç kolay olmaz. Ayrıca köyde yaşayan Vahap adında bir çocuk Ali’ye hiç de arkadaşça yaklaşmamaktadır. Bir de bu durumla baş etmeye çalışırken, iki çocuk arasındaki çekişme birbirlerini daha iyi tanımaya başladıkça yerini dostluğa bırakır. İki arkadaşın yeni tutkusu ise, Ali’nin okumaya başladığı ama bitiremediği Moby Dick romanı olur. Ancak, köy yerinde bu kitabı bulup okumak hiç de kolay olmayacaktır.

Fragman

Beyaz Balina, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın