Beyaz Kaplan

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Beyaz Kaplan, Hintli yazar Aravind Adiga‘nın aynı adlı romanından uyarlanan Balram Halwai yoksul bir köylünün başarıya giden hayat hikayesi anlatılmaktadır.

Orjinal Adı

The White Tiger

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ramin Bahrani

Film Oyuncuları Kimdir ?

Priyanka Chopra, Rajkummar Rao, Adarsh Gourav, Mahesh Manjrekar, Perrie Kapernaros

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Ocak 2021

IMDb Puanı

7.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Beyaz Kaplan, Hintli yazar Aravind Adiga‘nın aynı adlı romanından uyarlanan Balram Halwai yoksul bir köylünün başarıya giden hayat hikayesi anlatılmaktadır.. Akıllı, kurnaz ve bir o kadar da hırslı genç bir girişimci olan kahramanımız sonunda hedefine giden ilk basama çıkmıştır. Amerika’ dan yeni gelmiş olan Ashok ve Pinky’nin şoförü olarak işe başlar.

The White Tiger, Balram’ın yaşam tarzı olarak geçmişten gelen kusursuz hizmetkar olarak yetiştirilmiş ve bunun da hakkını vererek zengin patronlarının çok kısa bir sürede dikkatini çekmeyi başarmıştır. Ancak bir gece patronlarının bir ihanet hikayesine içinde kalınca, patronlarının kendisini çok kısa bir sürede gözden çıkarttığını fark ederek ya herşeyini kaybedecek ya çok daha fazlasını kazanacaktır.

Fragman

Beyaz Kaplan, The White Tiger, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın