Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven, Netflix’in En Çok İzlenen 3. Filmi Oldu

9/10 - (1 {Puan})

Netflix dijital platformunda kısa bir süre önce yayınlanan Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi, 209 milyon saat izlenme aldı ve Netflix’te yayınlanan filmler arasında en çok izlenen 3. film olmayı başardı.

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi yayınlandığı günden itibaren büyük ilgi topladı. Yayınlandığı ilk günden itibaren 10. gününde 209 milyon saat izlenmeyi başaran yapım bu alanda ilk on gününde Netflix’te en çok izlenen 3. film olmayı başardı. Özellikle Yılbaşının da etkisi ile oldukça iyi bir izlenme sayısı elde eden film ayrıca Netflix’in en çok izlenen ilk 10 filmi arasına girmeyi de başardı.

Netflix’te ilk on gününde en çok izlenen filmler olan “Red Notice” ve “Don’t Look Up” filmlerinin ardından 3. lüğe ulaşan yapım, ilginç konusu ile de dikkatleri üzerine çekiyor.

2018 yılında gösterime giren ve büyük ilgi çeken Bıçaklar Çekildi filminin ardından devam filmi niteliğindeki Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi 23 Aralık 2022 tarihinde Netflix dijital platformunda gösterime girdi.
Oldukça sıra dışı bir milyarder iş adamı, kendisi gibi arkadaşlarını da toplayarak bir hafta sonu tatili planlar. Tatil bir adada gerçekleşecektir ve dünyaca ünlü dedektif Benit Blanc’da bu plana davetlidir. Zengin iş adamı adada bir cinayet işleneceğini ve bu cinayette kendisinin öldürüleceğini davetlilere aktarır. Bu bir oyundur ve adaya yerleştirilen ip uçları ile onlardan katili bulmalarını ister. Bu esnada ışıklar bir anda kapanır ve davetlilerden birisi gerçekten öldürülür. Artık herkes şüphelidir ve cinayeti işlemek için her birinin geçerli bir nedeni vardır.

Yorum yapın