Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven

Puan Verin

Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Film Konusu | Özeti Nedir ?

2018 yılında gösterime giren ve büyük ilgi çeken Bıçaklar Çekildi filminin ardından devam filmi niteliğindeki Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven filmi 23 Aralık 2022 tarihinde Netflix dijital platformunda gösterime girdi.
Oldukça sıra dışı bir milyarder iş adamı, kendisi gibi arkadaşlarını da toplayarak bir hafta sonu tatili planlar. Tatil bir adada gerçekleşecektir ve dünyaca ünlü dedektif Benit Blanc’da bu plana davetlidir. Zengin iş adamı adada bir cinayet işleneceğini ve bu cinayette kendisinin öldürüleceğini davetlilere aktarır. Bu bir oyundur ve adaya yerleştirilen ip uçları ile onlardan katili bulmalarını ister. Bu esnada ışıklar bir anda kapanır ve davetlilerden birisi gerçekten öldürülür. Artık herkes şüphelidir ve cinayeti işlemek için her birinin geçerli bir nedeni vardır.
Benoit Blanc dünyaca ünlü bir dedektiftir. Bu gizemi çözebilecek tek insan ise dedektif Benoit Blanc’dan başkası değildir. Dedektif, yaptığı inceleme ve akıl yürütmeleri ile adım adım bu gizemi çözmeyi başarabilecek mi?

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Film Türü Nedir ?

AksiyonMaceraPolisiye – Gizem – Komedi

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Film Yönetmeni Kimdir ?

Rian Johnson

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Film Oyuncuları Kimdir ?

Daniel Craig, Edward Norton, Janelle Monáe

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Filmi Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Aralık 2022

Bıçaklar Çekildi 2: Gizemli Bir Serüven Filmi IMDb Puanı – Film Süresi

2 Saat 19 Dakika

Yorum yapın