Bir Ay Masalı

5.9/10 - (10 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Bir Ay Masalı, Mitolojik Ay Tanrıça’sının varlığına inanan küçük bir kız çocuğu, babasını da bu konuda ikna etmek istemektedir.

Orjinal Adı

Over the Moon

Film Türü Nedir ?

Animasyon, Macera, Komedi, Aile

Film Yönetmeni Kimdir ?

Glen Keane, John Kahrs

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ken Jeong, Sandra Oh, Kimiko Glenn

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ekim 2020

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Ay Masalı, Mitolojik Ay Tanrıça’sının varlığına inanan küçük bir kız çocuğu, babasını da bu konuda ikna etmek isteyen kız, kendi inşa ettiği bir uzay aracı ile uzaya çıkar. Aya vardığı zaman fantastik varlıklarında içerisinde yer aldığı bir maceraya doğru adım atar.

Bir Ay Masalı, efsanevi Ay Tanrıçası’nın gerçek olduğunu babasına kanıtlamak isteyen genç bir kızın hikayesini konu ediyor. Ay Tanrıçası’nın gerçekten var olduğuna inanan ve hem bunu kanıtlayıp hem de Ay Tanrıçası ile tanışmayı hayal eden genç kız, bunun için bir roket inşa ederek Ay’a doğru macera dolu bir yolculuğa çıkmayı planlar.

Fragman

Bir Ay Masalı, Over the Moon, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın