Bir Baba Hindu

Puan Verin
Film Özeti

Bir Baba Hindu, Fadıl bölgedeki en yaman mafya liderlerinden biridir. Acımasız mafya babası, günün birinde Hintli bir yoga eğitmeni olan Gundhi’ye gönlünü kaptırır.

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Sermiyan Midyat

Film Oyuncuları

Sermiyan Midyat, Nicole Faria, Burak Satıbol, Şafak Sezer, Zeynep Kankonde

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Eylül 2016

IMDb Puanı

2.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bir Baba Hindu, Fadıl bölgedeki en yaman mafya liderlerinden biridir. Acımasız mafya babası, günün birinde Hintli bir yoga eğitmeni olan Gundhi’ye gönlünü kaptırır. Ancak Gundhi, Fadıl’ın malikanesinden kaçırılır ve Fadıl aşık olduğu genç kadını bulmak için kolları sıvar. Bu hayatta en çok güvendiği kişi olan Hulusi’yi de yanına alarak Hindistan’ın yolunu tutar. Mafya babası, hem Gundhi’yi onu kaçıranların elinden kurtarmak hem de onun kalbini kazanmak niyetindedir. Fakat işler düşündüğü kadar basit değildir. Gundhi’nin annesi, ünü tüm Hindistan’a yayılmış, çok güçlü bir mafya çetesinin başındadır. Fadıl ve Hulusi, Mumbai’da çalışan bir Türk belediye işçisinin de yardımıyla Gundhi’yi bulmaya çalışır. Fakat ne zaman ki Fadıl’ın ailesi de Mumbai’ye gelir, işlerin iyice arap saçına dönmesi fazla zaman almaz.

Fragman

Bir Baba Hindu, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın