Bir Dilek Tut

7.4/10 - (89 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Bir Dilek Tut, Kaan, ailesi ile birlikte oldukça güzel ve mutlu bir hayat sürerken ailesinin İstanbul’a yerleşme planlarını öğrenir.

Film Türü Nedir ?

Aile, Fantastik, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Meta Akkuş

Film Oyuncuları Kimdir ?

Altan Erkekli, Vildan Atasever, İhsan Berk Aydın, Yusuf Kemal Kılkış, Mehmet Turan Doğan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Nisan 2022

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Dilek Tut, Kaan, ailesi ile birlikte oldukça güzel ve mutlu bir hayat sürdürmektedir. Günün birinde anne ve babasının İstanbul’a taşınmak hakkında konuştuklarına şahit olur. Oysa Kaan yaşadığı yerde arkadaşları ile oldukça güzel zamanlar geçirmektedir. Ayrıca kürek takımındadır ve bu takımdan da ayrılmak istememektedir. Ne yapıp edip ailesini bu aldıkları karardan döndürmek ve İstanbul’a taşınmak konusunu tekrar düşünmelerini sağlamalıdır.

Ne yapacağını kara kara düşünürken çok sevdiği teyzesinin kendisine hediye ettiği kitap aklına gelir. Bu kitabın ismi Bir Dilek Tut’tur. Bu kitap içerisinde nasıl dilek tutulacağı ve iyi kalpli olmanın tılsımı bulunmaktadır. Kaan kitabı okudukça önüne bambaşka bir dünyanın kapılarının aralandığını görecektir.

Fragman

Bir Dilek Tut, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın