Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?, Karanlık bir döviz simsarlığından gangstere dönüşen Nikodem “Nikos” hayatı anlatılıyor.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Federico Schlatter

Film Oyuncuları Kimdir ?

Tomasz Wlosok (“Nikoś”), Antoni Królikowski, Agnieszka Grochowska, Magdalena Lamparska, Krystyna Janda, Klaudiusz Kaufmann, Eryk Lubos, Sebastian Fabijański, Julia Wieniawa, Mikołaj Kubacki, Dawid Ogrodnik, Karol Bernacki, Janusz Chabior, Nikodem Chabior, Anita Poddębniak, Andrzej Musiał, Rafał Mohr, Ewelina Pankowska, Klara Bielawka, Edyta Herbuś, Anna Czartoryska, Marcin Czarnik, Piotr Cyrwus, Andrzej Grabowski, Adam Woronowicz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

12 Ocak 2022

IMDb Puanı

6.0

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?, Karanlık bir döviz simsarlığından gangstere dönüşen Nikodem “Nikos” hayatı anlatılıyor. Gizemli bir kadın, ufak tefek kirli işlere bulaşmış olan bir döviz simsarının hayatında ki değişimi konu ele alıyor. Yaşamının değişmesi ile döviz simsarlığından Polonya’ nın en büyük gangsterleri haline gelen Nikodem “Nikos” Skotarczak’ın bu yolda yükselişi ve düşüşü anlatılıyor.

Fakat Nikos’un, hiçbir şekil de dizginlenemeyen bir başarı hırsı vardır. Ama bu hırsı onu kirli işlere sokmaktan geri bırakmaz. Polonya’ dan yasa dışı yollar ile ülkeye araba sokmakta ve bu arabaları satmaktadır. Bu iş ona son derece büyük paralar kazandırmaya başlaması ile servet sahibi olmuştur. Adeta bir araba imparatorluğu kurmuş olan Nikos, yakayı ele verir ve hapse düşer. Ancak beklenmedik bir şekil de herkesi şaşkına çeviren bir yöntem ile hapisten kaçmayı başarır.

Fragman

Bir Gangstere Nasıl Aşık Oldum?, Bergman Island, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle