Bir Jigolonun Günlüğü

7.2/10 - (183 {Puan})
Dizi Özeti Nedir ?

Bir Jigolonun Günlüğü, müşterisinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin temel kuralını çiğneyerek âşık olmasıyla birlikte dağılmaya başlar.

Orjinal Adı

Diary of a Gigolo

Dizi Türü Nedir ?

Erotik Gerilim Dizileri

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

Sebastián Ortega

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Jesús Castro,Victoria White,Fabiola Campomanes

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

7 Eylül 2022

IMDb Puanı

7.2

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Jigolonun Günlüğü, müşterisinin aile meselelerine bulaşması ve mesleğinin temel kuralını çiğneyerek âşık olmasıyla birlikte dağılmaya başlar. Polisin tutuklayıp sorgulamaya başladığı Emanuel, evinde bir kadının öldürülmesine yol açmış olabilecek karmaşık olaylar zincirini anlatmaya başlar.

Diary of a Gigolo; Emanuel’in Ana’ya yardımcı olmak amacıyla kabul ettiği gizli görev, ajans için yaptığı işi etkilemeye başlar. Minou’nun kumar sorunuyla başı derttedir. Bir projede Emanuel ile birlikte çalışan Julia yavaş yavaş ona ısınmaya başlar. Ana ve Minou, düşündüklerinden daha fazla ortak noktaları olduğunu keşfeder.

Emanuel’in Julia’ya olan hisleri, hayatındaki diğer kadınlar için giderek daha belirgin ve rahatsız edici hâle gelir. Lino bir fırsatı değerlendirmek için harekete geçer. Julia’nın doğum günü için düzenlenen bir aile yemeği, Emanuel’i zor duruma sokar. Minou, Román ile yüzleşir. Julia ailesinin işi hakkında daha fazla şey öğrenir.

Cancun’a yapılan bir iş gezisi sırasında Abel aşırıya kaçınca, Emanuel duruma müdahale eder. Ana giderek daha da yalnızlaşır. Florencia, Victor ile irtibata geçer. Julia şüphelerle boğuşurken Emanuel, Minou’ya kötü bir haber verir ve eski bir arkadaşıyla yeniden bağlantı kurar. Ana işlerin kontrolünü eline almaya karar verir.

Gerçekleri öğrenmek isteyen Emanuel ve Julia, arkadaşlarından yardım alır. Ana, Minou ile arasını düzeltir ve onu Victor hakkında uyarır. Julia, yaşadığı kaybı ve Emanuel hakkındaki gerçeği kabullenmeye çalışır. Cinayeti araştıran dedektifler, şüpheliler arasındaki noktaları birleştirmeye başlar. Ana’nın öldürülmesi büyük bir skandala dönüşürken Minou, ailesini korumak için bir karar verir. Julia ve Emanuel geleceklerini kendi ellerine almak için harekete geçer.

Fragman

Bir Jigolonun Günlüğü, Diary of a Gigolo, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın