Bir Kadın Zaferi

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bir Kadın Zaferi, Antonia Brica, henüz çok küçük bir kız çocuğu iken ailesi ile beraber Amerika’ya göç etmişlerdir. Filmde 24 yaşında olan Antonia Brica, bir orkestraya şef olmayı arzu etmektedir.

Orjinal Adı

De dirigent, The Conductor

Film Türü

Dram, Biyografi

Film Yönetmeni

Maria Peters

Film Oyuncuları

Christanne de Bruijn, Benjamin Wainwright, Scott Turner Schofield, Seumas F. Sargent, Gijs Scholten van Aschat

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Kasım 2019

IMDb Puanı

7.3

Film Konusu & Özet & Detaylar

Antonia Brica, henüz çok küçük bir kız çocuğu iken ailesi ile beraber Amerika’ya göç etmişlerdir. Filmde 24 yaşında olan Antonia Brica, bir orkestraya şef olmayı arzu etmektedir. Ama erkek egemen bir toplumda bu uzak bir hayal olarak görünmektedir. Onun bu hayalini hiç kimse gerçekçi bulmamaktadır. Ama Antonia ne olursa olsun, önünde hangi engeller konulursa konulsun bu hayalinden vazgeçmez ve Berlin Filarmoni Orkestrası’na kabul edilmek için sınava girer. Tam bunları yaşamaktayken de hayatının aşkı olacak birisi ile tanışır.

Bir yandan hayallerinin peşinde giderek bir orkestra şefi olmayı arzulayan Antonia diğer taraftan da hayatının erkeği ile ilişkisini sürdürmeyi planlar ama zaman ilerledikçe ikisi arasında bir seçim yapmak zorunda kalacaktır. Çevresindeki herkes onun bu hayalini ciddiye almaz ve evrensel müzik kurallarının dışına çıkmak ile suçlar. Ancak Antonia asla pes etmeyecek ve tek başına da olsa mücadelesini sürdürmeye devam eder. Gerçek bir hikayeden uyarlanan film 2019 Kasım ayında sinemada gösterime girmiştir.

Fragman

Bir Kadın Zaferi, De dirigent, The Conductor, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın