Bir Nefes Daha

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bir Nefes Daha filmi; Fehmi, tüm hayali bir Rap şarkıcısı olup başarılı bir sanatçı olmaktır. Ancak bu hayallerinin önünde genç adamı engelleyen bir bağımlılığı vardır.

Film Türü

Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Nisan Dağ

Film Oyuncuları

Oktay Çubuk, Hayal Köseoğlu, Eren Çiğdem

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Eylül 2021

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bir Nefes Daha filmi; Fehmi, tüm hayali bir Rap şarkıcısı olup başarılı bir sanatçı olmaktır. Ancak bu hayallerinin önünde genç adamı engelleyen bir bağımlılığı vardır. İstanbul’un bir çok kötü alışkanlıklarının bulunduğu Karaçınar mahallesin de yaşayan genç bir uyuşturucu bağımlısıdır. Bonzai bağımlılığı, onun hayatını ve hayallerine ulaşması önünde ki en büyük engeldir. Hayallerine kavuşabilmek için bu bağımlılığından kurtulmak zorunda olduğunu farkındadır ve bunun için savaş vermektedir. Bu sıra da kendisinden çok farklı bir yaşama sahip olan eski DJ olan Devrin’le tanışır. Kısa sürede ona aşık olan genç adam birbirlerine destek olacakları yeni bir hayata başlarlar.

Fragman

Bir Nefes Daha, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın