Bir Numaralı Şüpheli

Puan Verin
Film Özeti

Bir Numaralı Şüpheli; genç bir adam olan Daniel, eski bir uyuşturucu bağımlısıdır ve iradesi dışında uyuşturucu ticaretine zorlanır.

Film Yönetmeni

Daniel Roby

Film Oyuncuları

Josh Hartnett, Antoine-Olivier Pilon, J.C. MacKenzie

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

10 Temmuz 2020

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bir Numaralı Şüpheli; genç bir adam olan Daniel, eski bir uyuşturucu bağımlısıdır ve iradesi dışında uyuşturucu ticaretine zorlanır. Kendisinin baş edemeyeceği tehlikeli insanlar ile uyuşturucu ticaretinin pazarlığı için zorlanmıştır. Anlaşma sona ermiş ancak bütün olay Daniel’ in başına patlamıştır. 1000 yıl hapis cezasına çarptırılıp hapishaneye gönderilir. Hapishane de türlü zorluklar işkence, istismar gibi durumlara maruz kalmıştır. Victor Malarek, isimli idealist bir gazeteci Daniel’ in başına gelen bu olayı araştırmayı ve ona komplo kuran polisleri açığa çıkartarak özgürlüğüne kavuşması için elinden geleni yapacaktır.

Fragman

Bir Numaralı Şüpheli, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın