Bir Şans Daha

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Bir Şans Daha, Kate, yaşamı boyunca aldığı kararların sonunda hep pişman olmuş ve hatalı kararlarının bedelini ödemekte olan bir genç bayandır ve Londra’da yaşamını sürdürmektedir.

Orjinal Adı

Last Christmas

Film Türü

Romantik-Komedi, Dram

Film Yönetmeni

Paul Feig

Film Oyuncuları

Emilia Clarke, Henry Golding, Emma Thompson, Michelle Yeoh, Rob Delaney

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Kasım 2019

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bir Şans Daha, Kate, yaşamı boyunca aldığı kararların sonunda hep pişman olmuş ve hatalı kararlarının bedelini ödemekte olan bir genç bayandır ve Londra’da yaşamını sürdürmektedir. Geçimini bir noel dükkanında çalışarak sağlamaktadır. Kate’in asıl hayali ünlü bir şarkıcı olmaktır ve seçmelere katılım göstermektedir. Kate’in sıradan yaşamı günün birinde Tom isminde birisinin hayatına dahil olması ile sıradanlığını yitirecektir. Tom, Kate’in sınırlarını zorlayan birisidir. Birlikte Londra’nın en güzel yerlerinde vakit geçirirler ve hayatlarında yeni bir başlangıç yapmaya çalışırlar. Bu ikilinin yaşamlarında gelişen olaylar her ne kadar istedikleri gibi gitmese de birlikte güzel şeyler yaşarlar ve kalplerinin sesini dinleyerek mutluluğun peşinde koşarlar.

Fragman

Bir Şans Daha, Last Christmas, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın