Bir Tutam Açlık

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Bir Tutam Açlık, sektörün en prestijli yüksek ödülü olan Michelin yıldızı ödülünü alabilmek için mücadele eden bir çiftin hikayesi konu ediliyor.

Orjinal Adı

Smagen af Sult, A Taste of Hunger

Film Türü Nedir ?

Komedi, Aşk, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christoffer Boe

Film Oyuncuları Kimdir ?

Nikolaj Coster-Waldau, Katrine Greis-Rosenthal, Flora Augusta, Charlie Gustafsson, Nicolas Bro

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

25 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir Tutam Açlık, sektörün en prestijli yüksek ödülü olan Michelin yıldızı ödülünü alabilmek için mücadele eden bir çiftin hikayesi konu ediliyor. Mutfak dünyasının en büyük ödülü olarak kabul edilmiş bu ödül kendileri için büyük bir prestij yaratacaktır. Yemek antropolojisi alanında uzman Maggi ve usta şef Carsten, her konuda örnek olabilecek bir çift olarak gösterilmektedir. Danimarka’nın en iddialı restaurantını açmak hayatta ki en büyük hayalleridir. Bu amaçları uğruna önlerine çıkan tüm engelleri aşmayı başarır ve çevrelerinin olumsuz görüşlerine rağmen nihayet hayallerine kavuşurlar. Danimarka’nın ünlü gurmeleri tarafından kısa sürede keşfedilmeye başlamışlardır. Artık tek hedefleri kalmıştır. O da Michelin yıldızını almak.

Fragman

Bir Tutam Açlık, Smagen af Sult, A Taste of Hunger, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın